Gacki zagrają w barażach. Zarząd SZS podjął decyzję w sprawie LO Granit Olecko

Udało się. Gacki zagrają w barażu. Jeszcze nie wiadomo kiedy, ale wiadomo że w Elblągu.

 

Na początku grudnia drużyna LO Granit „Gacki” Olecko uczestniczyła w turnieju półfinałowy Mistrzostw Województwa w piłce ręcznej w Szczytnie. Nasi szczypiorniści przegrali w dziwnych i wątpliwych okolicznościach. Warmińsko – Mazurski Szkolny Związek Sportowy, organizator rozgrywek przeprowadził w tej sprawie specjalne „dochodzenie”. W czasie konfrontacji w obecności przedstawiciela Kuratorium Oświaty i Wychowania oraz członków SZS trenerzy i opiekunowie LO Granit Olecko oraz drużyny ze Szczytna przedstawili swoje wersje wydarzeń. Ostateczne decyzje miały zapaść w trakcie posiedzenia Zarządu Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.

 

Dziś Wacław Wasiela przewodniczący Zarządu WM SZS poinformował nas że, podjęto decyzję na mocy, której młodzi szczypiorniści z LO Granit Olecko wezmą udział w turnieju barażowym, który odbędzie się w Elblągu. Kiedy? Jeszcze nie wiadomo. Termin zawodów zostanie podany wkrótce. Niemniej cieszymy się, że Zarząd WM SZS przynajmniej w ten sposób naprawił błędy jakie zostały popełnione w trakcie turnieju w Szczytnie. Wypada wierzyć, że więcej takie nieprzyjemne historie już się nie powtórzą.

Komentarze
Więcej w Granit Olecko, LO Olecko, Olecko. Piłka Ręczna
Młodzi biznesmeni z LO Olecko potrzebują naszych głosów

"Kajakiem po Mazurach" to propozycja uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego w Olecku zgłoszona do konkursu Bieguny Ekonomii.   Marek...

Zamknij