Kawiarenka dla seniora. Akcja oleckiego MOPS-u

Informacja nadesłana:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olecku w okresie od grudnia 2017 r. do czerwca 2018 r. będzie realizować projekt socjalny pt.  OLECKA AKCJA ,,KAWIARENKA DLA SENIORA’’.

Beneficjentami OLECKIEJ AKCJI ,,KAWIARENKA DLA SENIORA’’ są mieszkańcy Gminy Olecka powyżej 60. roku życia, bez względu na wysokość posiadanego dochodu. Podstawowym założeniem Akcji jest zwiększenie aktywności seniorów w społeczności lokalnej oraz umożliwienie tej grupie osób pełniejszego udziału w życiu społecznym naszego miasta.

Dzięki uprzejmości restauratorów, oleccy seniorzy w wybranych kawiarniach, restauracjach i klubach mogą za symboliczną złotówkę kupić kawę bądź herbatę. Aby skorzystać z tej oferty należy odebrać w MOPS w Olecku kupon i z nim udać się do wybranej kawiarni bądź restauracji, która bierze udział w Akcji. Nie ma żadnych formalności, wystarczy być mieszkańcem Olecka powyżej 60 roku życia i już można odebrać kupon! 

Zapraszamy wszystkich oleckich seniorów do wyjścia z domu i spotkań przy kawie bądź herbacie. Chcemy zachęcić szczególnie tych bardziej aktywnych seniorów, aby zaprosili np. swoich samotnych sąsiadów do wspólnego wyjścia.

Działania związane z przygotowaniem i samą realizacją OLECKIEJ AKCJI ,,KAWIARENKA DLA SENIORA’’ koordynuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Olecku.

Kontakt w sprawie “Kawiarenki dla Seniora”- Koordynator Akcji: Iwona Saulewicz, pracownik socjalny, Tel 87 520 42 33,

Wydawanie kuponów:

Środa godz. 9.00-11.00 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Kolejowa 31, parter,
pokój nr 2 (należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający adres zamieszkania i ukończone 60 lat,
1 osoba otrzymuje dwa kupony upoważniające do zakupy kawy lub herbaty w lokalu biorącym udział w akcji)

Komentarze
Przeczytaj poprzedni wpis:
Suwałki Arena już w 2019 roku. Rośnie rywal dla Hali “Lega”?

Wysokość 12,8 m.  Powierzchnia sportowa wielkości 1745 m². Do tego boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, trybuna na 2 tys....

Zamknij