Mikołajki 2016 Nowa Odsłona

3 grudnia 2016 roku na Placu Wolności zapaleńcy tacy jak Krzysztof Tez i jego pomocnicy, jak również  wiele firm organizują świetną imprezę Mikołajki 2016 Nowa Odsłona. Impreza rozpoczyna się od godziny 11 i będzie trwała do 17.

 

W Olecku działają trzy biura Mikołaja, do których można przynieść słodycze, maskotki, owoce, kiełbaski, książeczki i rożne inne rzeczy które nadawałyby się na prezenty dla dzieciaczków. W tamtym roku impreza udała się wyśmienicie, plac był pełen dzieciaków i rodziców. Żadne dziecko nie zostało bez podarunku. Dajcie z siebie wszystko aby w tym roku też tak było. Trudniej było to zorganizować niż w ubiegłym roku. Kładziono kłody pod nogi, robiono problemy z pozwoleniem zajęcia placu, ale jakoś wszystko się wyprostowało. Mamy jeszcze tydzień, trzeba się sprężyć i donieść do biura Mikołaja co kto może. Można też wpłacić na konto Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Powodzenia i dobrej zabawy.

Komentarze
Więcej w Mikołajki, Olecko
Burmistrz Olecka zaprasza na plenerową wigilię na Placu Wolności

Informacja prasowa:   W środę 21 grudnia 2016 r. na Placu Wolności w Olecku odbędzie się spotkanie wigilijne burmistrza z...

Zamknij