Na góralską nutę. Karpiel – Bułecka i Zakopower zagrają w niedzielę w Suwałkach

W najbliższą niedzielę 17 listopada 2013 r. polecamy koncert zespołu Zakopower w Suwałkach (Duża Scena SOK). Bilety w cenie 80 i 70 zł. Początek koncertu o godz. 19.00

 

Muzyka Zakopower jest jak oscypek z żurawiną. Pozornie może nie pasuje. Tak samo jest z góralską muzyka i  rockiem, ale po połączeniu wychodzi świetne danie. I kapitalnie podane.


Zakopower w Suwałkach zagra swój sprawdzony repertuar. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, takich jak “Boso”, “Galop”, czy “Kiebyś Ty”. Nie zabraknie także coverów. Grupa z charyzmatycznym Sebastianem Karpielem-Bułecką zagra chociażby “W dzikie wino zaplątani” Marka Grechuty czy “Obławę” Jacka Kaczmarskiego.


Muzyka Zakopower to synonim energii, dobrej zabawy, “nóg, które same rwą się do tańca”, ale też czasami refleksji. Wybierając się na koncert nastawcie się, że te wszystkie “wskaźniki” sięgną maksymalnych wartości!


Skład zespołu:
Sebastian Karpiel-Bułecka: głos, skrzypce, dudy podhalańskie, fujara słowacka
Bartek Kudasik: głos, altówka
Wojciech Topa: głos, skrzypce
Józef Chyc: głos, basy podhalańskie
Piotr Rychlec: instrumenty klawiszowe
Łukasz Moskal: głos, perkusja
Tomek Krawczyk: gitara elektryczna
Michał Trąbski: gitara basowa
Dominik Trębski: trąbka

 

Komentarze
Więcej w Koncert, muzyka, SOK, Suwałki
Głos jak dzwon. Earl Thomas, ambasador bluesa zaśpiewa w Suwałkach

Informacja nadesłana:   "Ambasador bluesa" Earl Thomas wystąpi 24 listopada 2013 r. w SOK. Znakomity artysta z unikalnym głosem twierdzi,...

Zamknij