OKO poszukuje kandydatów do Rady Miejskiej

Olecka Kooperatywa Obywatelska, która w obecnej radzie ma swoich trzech przedstawicieli postanowiła szukać chętnych do startu w nadchodzących wyborach uzupełniających w dość niecodzienny sposób. Wynika to jak sami przyznają z fiaska dotychczas prowadzonych rozmów z potencjalnymi kandydatami czyli z braku osób, które chciałyby wspomóc OKO w pracach Rady Miejskiej. Jeśli więc jesteście chętni sprawdzić jak na co dzień wygląda praca samorządowca i przede wszystkim jeśli macie w sobie dość energii, zaangażowania i pomysłów to zapraszamy do lektury 
 
 
Witajcie – jak zapewne wiecie mamy w jednym okręgu wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Olecku – ulice Zyndrama, Nocznickiego i Wodna. 

Wybory są 31 lipca. 

 
Szukamy Olecczanki/Olecczanina, który chce startować w wyborach z Komitetu Wyborczego Wyborców Oleckiej Kooperatywy Obywatelskiej OKO.
 
Jeżeli komuś bliska jest działalność OKA (publiczna, społeczna) i chce spróbować swoich sił – zapraszamy. 

Jeżeli sami nie chcecie/nie możecie startować,a znacie taką osobę – przekażcie jej tę informację.

 
Kandydatką/Kandydatem może być osoba zamieszkała w naszej gminie, czyli w mieście lub na wsi.
 
Czasu jest bardzo mało – zainteresowane/zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny najpóźniej do 19 czerwca 2016 r.
 
Dotychczasowe rozmowy z potencjalnymi kandydatkami/kandydatami nie przyniosły spodziewanego efektu, dlatego liczymy na Was – sami Olecka nie zmienimy!

Kontakt do OKA:
Maciej Juchniewicz, e-mail: oko.olecko@gmail.com, tel. 692 905 346
Komentarze
Więcej w OKO, Olecko, Samorząd
Finał Mistrzostw Województwa w piłce nożnej chłopców. Gimnazjaliści z Olsztyna triumfują

Komunkat MOSiR Olecko Finał Mistrzostw Województwa W-M SZS w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych   Termin i miejsce: 10.06.2016r., Boisko ze...

Zamknij