“Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” kabaretu Neo-Nówka w Ełku

W niedzielę 20 października w Hali Widowiskowo – Sportowej w Ełku swój najnowszy program “Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” zaprezentuje wrocławski kabaret Neo-Nówka.

 

Grupa powstała wiele lat temu (w 2000 roku), we Wrocławiu z inicjatywy ówczesnych studentów. Z pierwotnego składu do dziś “ostał się” jedynie lider i autor tekstów Roman Żurek. Obok niego na scenie prezentują się Michał Gawliński (fizyk z wykształcenia, były belfer od … plastyki w podstawówce) i Radosław Bielecki (były dziennikarz Gazety Olsztyńskiej, urodzony w Lidzbarku Warmińskim) oraz… powołany w 2009 roku zespół muzyczny Żarówki. Kabaret ma na swoim koncie liczne programy telewizyjne, występy w Polsce i za granicą oraz na różnego rodzaju przeglądach, a także całą kolekcję nagród.

 

W Ełku Neo-Nówka przedstawi swój najnowszy program “Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur.Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo.Jak mawiają znawcy tematu: “Tego jeszcze nie grali”. To po prostu trzeba zobaczyć.

 

Bilety w cenie 50 i 60 zł. jeszcze do nabycia, ale podobno zostało ich już tylko 154 szt.

 

Neo-Nówka “Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”, 20 października 2013 r., godz. 18.00, Hala Widowiskowo – Sportowa.

Komentarze
Więcej w Ełk, Kabaret, Kabaret Neo-Nówka
Mazurski Turniej Piłki Siatkowej w Ełku z udziałem drużyn PlusLigi

W najbliższy weekend 13-14 września 2013 r. w Ełku będzie miał miejsce V Mazurski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta...

Zamknij