Wacław Olszewski doradcą Bronisława Komorowskiego?

Prezydent Bronisław Komorowski stale jest obecny w mediach. O ile rzecz jasna w danym dniu nie poluje lub nie wspiera “wybitnych samorządowców”.

Dziś na stronie dziennik.pl (internetowe wydanie “Dziennik Gazeta Prawna”) ukazał się tekst przygotowany przez PAP, w który możemy przeczytać opinię byłego Prezydenta na temat obozu władzy, a konkretnie rysujących się na fasadzie tegoż obozu rysach. Tekst został opatrzony zdjęciem. Także będącym własnością serwisu PAP. Zdjęciem zabawnym z punktu widzenia mieszkańców Olecka, bowiem obok Bronisława Komorowskiego możemy zobaczyć… Wacława Olszewskiego. Zapewne osoby niezorientowane mogą pomyśleć, że to jakiś doradca, albo współpracownik. Kompletni laicy pomyślą, że to członek ochrony Prezydenta. Ale każdy mieszkaniec Olecka od oseska po zasuszonego emeryta wie, kto to jest. I co najwyżej może zapytać – eee, a kto tam stoi obok burmistrza. Co to za facet?

Wacławowi Olszewskiemu gratulujemy sławy.

Tekst i zdjęcie możecie znaleźć TUTAJ

Komentarze
Więcej w Bronisław Komorowski, Dziennik Gazeta Prawna, Olecko
Olecki kierowca negatywnym bohaterem medialnych doniesień

Brawura, bezmyślność i głupota. 26 -letni mieszkaniec Olecka został "bohaterem" medialnych doniesień po tym jak olsztyńska policja opublikowała film, na...

Zamknij