Zwycięski remis zapewnia Gackom tryumf w Dąbrowie Białostockiej

Gacki „z przytupem” uświetniły otwarcie nowej hali w Dąbrowie Białostockiej. Po dramatycznych pojedynkach drużyna LO Granit Olecko wywalczyła pierwsze miejsce w II Międzywojewódzkim Festiwalu Piłki Ręcznej Chłopców.

 

Zaczęło się od zwycięstwa nad drużyną z Suchowoli. Potem nasza ekipa zaliczyła kolejny świetny występ przeciwko jednej z dwóch drużyn reprezentujących gospodarzy turnieju. A w finale kibice byli świadkami zaciętego meczu z kolejnym zespołem reprezentującym Dąbrowę Białostocką. To był tak zwany zwycięski remis. Lepsza różnica bramek pozwoliła na zajęcie pierwszego miejsca w końcowej klasyfikacji. Do wysokiego poziomu sportowego dostroili się także gospodarze imprezy, którzy przyjęli wszystkie drużyny serdecznie i gościnnie.

 

Gackom gratulujemy. Organizatorom dziękujemy i zazdrościmy pomysłu na sympatyczną inaugurację. Naszym decydentom podpowiadamy, że warto Gacków zaangażować przy okazji uroczystości związanych z otwarciem Hali „Lega”.

 

Więcej szczegółów i zdjęcia jutro.

Komentarze
Więcej w Granit Olecko, LO Olecko, Olecko. Piłka Ręczna
Gacki otwierają halę w Dąbrowie Białostockiej

Gacki wracają. W dodatku na parkiet. Nasza ulubiona drużyna szczypiornistów LO „Gacki" Granit Olecko wystąpi w pokazowym turnieju w Dąbrowie...

Zamknij