Czasowe wyłączenia prądu. PGE proponuje nowe kanały informacji

Oceń

Komunikat prasowy

PGE Dystrybucja S.A oddział Białystok dokonuje czasowych wyłączeń prądu w ramach prowadzonych prac  linii, wchodzących w skład sieci elektroenergetycznej.

Na potrzeby mieszkańców  przygotowano zakładkę na stronie internetowej, gdzie na bieżąco zamieszczane są komunikaty o przerwach w dostawie prądu:

https://www.pgedystrybucja.pl/Informacje-o-wylaczeniach

Spółka zachęca również do  zarejestrowania się do newslettera, dzięki czemu informacje o planowanych pracach na sieci będą przesyłane na podaną skrzynkę e-mailową.

Zamówienia newslettera można dokonywać poprzez zakładkę:

https://www.pgedystrybucja.pl/Dla-Klienta/Informacje-o-wylaczeniach/Newsletter-z-informacjami-o-wylaczeniach

a następnie wybrać jedną z opcji „Dla całego rejonu energetycznego” lub „ dla konkretnej lokalizacji”. Po dokonaniu rejestracji, w zależności od wybranej opcji, informacje o planowanych pracach na sieci będą do Państwa przesyłane automatycznie na podany adres e-mailowy.

Ta forma zawiadamiania mieszkańców  została wdrożona po sygnałach w terenie, że ogłoszenia i ulotki są niewystarczającą formą informowania o przerwach w dostawie prądu.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Olecko, PGE Dystrybucja S.A oddział Białystok
Spotkanie w sprawie bezpieczeństwa na obwodnicy Olecka

Urząd Miejski informuje: 13 marca br. w Urzędzie Miejskim w Olecku odbyło się spotkanie poświęcone kwestiom bezpieczeństwa na obwodnicy Olecka....


Zamknij