Warmia i Mazury pływają. Eliminacje II – wyniki

Oceń

Komunikat MOSiR Olecko:

 

Zawody  Warmia i Mazury Pływają Eliminacje  II – 04. 11 .2017 Pływalnia LEGA w Olecku

Organizator: MOSiR Olecko. Patronat regionalny – Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin. Patronat lokalny – Burmistrz Olecka – Wacław Olszewski

Kategoria Panie 1-6 lat dystans 15 m

1 Liliana Wasilewska 00:36:00

Kategoria Panowie 1-6 lat dystans 15 m

1 JANUSZ NIEDZIEJKO-ZIÓŁKOWSKI 00:19:44

Kategoria Panie 7-9 lat dystans 25 m

1 Amelia Gajewska 00:19:20

2 Nina Szyłkiewicz 00:21:77

3 Julia Chorąży 00:22:00

4 Malwina Muszyńska 00:22:08

5 MARTYNA KASZKIEL 00:22:18

6 Nikola Wiktoria Drobiszewska 00:23:64

7 Alicja Romanowska 00:24:18

8 oliwia szczerbinska 00:29:12

9 Julia Masianis 00:32:13

10 MAJA WASILEWSKA 00:32:20

11 KAROLINA NIEDZIEJKO 00:32:33

Kategoria Panowie 7-9 lat dystans 25 m

1 Igor Max Szejnoga 00:19:67

2 Hubert Jurewicz 00:22:57

3 Kacper Pietrzyk 00:24:81

4 filip żurawlew 00:27:64

5 Wiktor Czarniecki 00:28:61

6 Daniel Kamiński 00:28:74

7 Emanuel Gajda 00:29:23

8 Filip Daniłowicz 00:32:86

9 Łukasz Kosakowski 00:32:90

10 Filip Kopeć 00:33:49

11 Mikołaj Panuszko 00:36:19

12 Kuba Wieloch 00:40:50

Kategoria Panie 10-12 lat dystans 25 m

1 Ada Adamska 00:17:42

2 Daria Dźwilewska 00:19:08

3 Dominika Kosakowska 00:20:25

4 Zuzanna Śnieżyńska 00:22:54

5 Natalia Kopeć 00:22:63

6 Zuzanna Sędzicka 00:22:64

7 Marta Chołod 00:25:57

8 Aleksandra Plaga 00:25:84

9 Karolina Ciszewska 00:25:92

10 Izabela Rybczyńska 00:40:10

Kategoria Panowie 10-12 lat dystans 25 m

1 Hubert Modzelewski 00:15:73

2 Igor Wieloch 00:16:98

3 Rafał Życzkowski 00:17:68

4 Kamil Gryko 00:18:58

5 Michał Stankiewicz 00:18:85

6 Bartosz Czerwiński 00:18:86

7 Janusz Krajewski 00:20:28

8 Ernest Zagacki 00:22:64

9 Cyprian Jórczyk 00:23:26

10 Patryk Sawicki 00:25:67

11 Karol Sieniawski 00:27:95

12 Bartosz Gierak 00:29:13

13 Rafał Boratyński 00:41:70

Kategoria Panie 13-14 lat dystans 50 m

1 Rebeka Kasprzak 00:34:29

2 Ewa Łapucka 00:35:83

Kategoria Panowie 13-14 lat dystans 50 m

1 Dawid Mitin 00:29:25

2 TOMASZ KASZKIEL 00:33:00

3 Filip Szmyt 00:33:29

4 Daniel Dobaj 01:03:14

Kategoria Panowie 15-16 lat dystans 50 m

1 Seweryn Zaniewski 00:38:67

Kategoria Panie 17-19 lat dystans 50 m

1 Anna Omilian 00:37:27

Kategoria Panowie 17-19 lat dystans 50 m

1 Marcin Nawrocki 00:38:03

Kategoria Panowie 30-39 lat dystans 50 m

1 Tomasz Wieloch 00:47:57

Kategoria Panowie 60+ lat dystans 50 m

1 Ryszard Zabolewicz 00:41:49

W zawodach wzięło udział 56 zawodników i zawodniczek.

 

Komentarze
Więcej w MOSiR Olecko, Olecko, pływanie, sport
Nowy Paczkomat w Olecku

Firma InPost otworzyła w Olecku nowy Paczkomat. Maszyna mieści na Alejach Lipowych i jest trzecim tego typu punktem otwartym w...


Zamknij