Andropauza w Suwałkach

„Andropauza męska rzecz” to najnowsza komedia Jana Jakuba Należytego, którą będzie można zobaczyć 28 listopada w Suwałkach.

 

Gwałtowny spadek testosteronu, osteoporoza, zmęczenie, depresja, przyrost wagi, bóle pleców, bezsenność. Te straszne słowa można zamknąć w jednym: andropauza.

 

„Andropauza męska rzecz” Jana Jakuba Należytego to odpowiedź na odnoszący w sukces w całej Polsce spektakl „Klimakterium”.

 

Pięciu nieznajomych mężczyzn spotyka się w sanatorium. Pięć odmiennych osobowości, pięć charakterów i pięć życiorysów. I jeden wspólny wróg – doktor Zus. Polska rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu. Historia, która każdemu może się zdarzyć. Opowiedziana prześmiesznymi dialogami i piosenkami. Wulkan dowcipu i odrobina wzruszenia. Samo życie.

W role kuracjuszy wcielają się (wymiennie) Michał Pietrzak, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski i Andrzej Beya-Zaborski.

 

28 listopada (poniedziałek), godz. 17.00, Suwałki, aula PWSZ, ul. T. Noniewicza 10.

Bilety w cenie 100 zł do nabycia w Informacji ROKiS (ul. Noniewicza 71)

 

Komentarze
Więcej w kultura, ROKiS, Suwałki
Kolorowo i ludowo

Tym razem zapraszamy wszystkich miłośników pieśni ludowych. W dodatku wykonywanych przez olecczan. Warto posłuchać, tym bardziej, że wstęp jest bezpłatny....

Zamknij