Apteka i Elkstone zagrają w Ełku

W sobotę 8 października 2016 r. w Karczmie Stary Spichlerz (ul. Zamkowa 8A) w Ełku wystąpią Apteka & Elkstone. Początek koncertu o godz. 19.00. Bilety w cenie 25 zł w przedsprzedaży (35 zł w dniu koncertu)

Jak informują organizatorzy zespół Apteka zagra dwugodzinny materiał zawierający utwory ze wszystkich dotychczas wydanych płyt oraz utwory premierowe.

APTEKA jeden z najważniejszych polskich zespołu nurtu rockowo ­ alternatywnego. Sposób gry, przestrzenne brzmienie, celne teksty sprawiły że zespół na stałe zagościł na liście najpopularniejszych i najbardziej szanowanych grup na rodzimej scenie. Ma na koncie 8 płyt, z których większość przeszła do kanonu polskiej muzyki rockowej. APTEKA od lat zajmuje czołowe miejsce na polskim rynku muzycznym. Jest niezależną przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przywilej dany tylko nielicznym. APTEKA to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość – o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo.

ELKSTONE powstał w czerwcu 2009 roku w Ełku. Czterech już nie tak młodych ludzi gra głośno, piękna wokalistka śpiewa prowokacyjnie teksty nazywajace rzeczy po imieniu. Muzyka ELKSTONE to melodyjny crossover zagrany w niebanalny, ale przebojowy sposób. Teksty obejmują tematykę polityczno- socjologiczną, są humorystyczne i bardzo punkowe.

Komentarze
Więcej w Apteka, Ełk, Elkstone, Koncerty, kultura
Irena Santor wystąpi w Ełku

Ełckie Centrum Kultury zaprasza na koncert wyjątkowej gwiazdy: Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje na naszej scenie recital PUNKT...

Zamknij