Irena Santor wystąpi w Ełku

Ełckie Centrum Kultury zaprasza na koncert wyjątkowej gwiazdy:


Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje na naszej scenie recital PUNKT WIDZENIA. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty “Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty “Punkt widzenia” wydanej przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.


Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. “Tych lat nie odda nikt”, “Powrócisz tu”, “Już nie ma dzikich plaż”, “Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…


Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.


Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.


Ełk, ECK, 15 października 2016 r. (sobota), godz. 18:00, sala widowiskowa Ełckiego Centrum Kultury. Bilety w cenie 70 zł. 


Komentarze
Więcej w ECK, Ełk, Irena Santor, Koncert, kultura
Korea Północna oczami Marian Hagen. Spotkanie w ełckiej bibliotece

Informacja prasowa: Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej w Ełku serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie poświęcone Korei Północnej   Gościem...

Zamknij