Koncertowy przewodnik na najbliższe tygodnie. Closterkeller, Voo Voo i wyprzedany Podsiadło

Za nami “Poezji Gram” (czekamy na część drugą), a przed nami kilka ciekawych koncertów, choć głównie w okolicznych miastach. 

 

W najbliższy piątek 25 listopada 2016 roku w suwalskim Black Pub Komin (ul. Emilii Plater 1) zagra legendarna gotycko-rockowa formacja Anii Orthodox Closterkeller. Bilety w cenie 35/45 zł. 

 

Także w piątek, 25 listopada 2016 r., ale tym razem w Ełku w Jazz Klubie Papaja (Pułaskiego 26) zagra kultowa formacja Voo Voo. Początek koncertu o godzinie 20.00. Bilety jak to klubie Papaja drogie – 120 zł. Dla fanów zespołu dobra wiadomość jest tak, że  Voo Voo zagra także następnego dnia, w sobotę 26 listopada 2016 r. również w Jazz Klubie Papaja. Bilety w tej samej cenie. 

 

W niedzielę 27 listopada 2016 r. także w Ełku, ale tym razem w ECK ze swoim recitalem “10 sekretów Marilyn Monroe” zaprezentuje się Sonia Bohosiewicz, którą kilka dni wcześniej gościliśmy w Olecku. Bilety w cenie 50/60 zł. Początek koncertu o godz. 17.00.

 

Jeśli chodzi o Ełk to jeszcze w tym roku zagrają tam, 10 grudnia – Alosza Awdiejew (ECK), 18 grudnia TZN Xenna (brak szczegółów), 29 grudnia Golec uOrkiestra (specjalny koncert kolęd i pastorałek), 31 grudnia Mr. Pollack (Pub Żądło)

 

Zarówno TZN Xenna jak i Golec uOrkiestra zagrają także w Suwałkach tyle, że dzień wcześniej niż w Ełku (kolejno 17 grudnia, Black Pub Komin i 28 grudnia). Ale i tak najwięcej emocji wzbudza sobotni koncert Dawida Podsiadło, który odbędzie się w sali im. Andrzeja Wajdy w SOK. Bilety już dawno wyprzedane.  

Komentarze
Więcej w Alosza Awdiejew, Closterkeller, ECK, Ełk, GolecuOrkiestra, Koncerty, muzyka, SOK, Sonia Bohosiewicz, Suwałki, TZN Xenna
“Iskierki Dobra” na Placu Wolności

Regionalny Ośrodek Kultury "Mazury Garbate" w Olecku zaprasza na imprezę "Iskierki Dobra", która odbędzie się w niedzielę 4 grudnia 2016...

Zamknij