Największe sale konferencyjne na Mazurach

Szukasz obiektu, w którym zorganizujesz konferencje na Mazurach i który posiada odpowiednio
duże sale konferencyjne? Sprawdź, które z mazurskich obiektów spełnią Twoje oczekiwania w tym
względzie!

Mazury to piękna i malownicza kraina geograficzna, która przyciąga wielu organizatorów eventów typu konferencje. A to za sprawą wyjątkowego położenia i licznych atrakcji, z których można tu skorzystać na łonie natury. Znajduje się tutaj również odpowiednia infrastruktura, m.in. hotele konferencyjne posiadające sale także dla dużego audytorium. Oto hotele, w których znajdziesz największe sale konferencyjne na mazurach. A jeśli interesują Cię sale szkoleniowe z innych regionów naszego kraju sprawdź zestawienie na stronie http://www.salekonferencyjne.pl/.

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

Centrum Kongresowe Hotelu Gołębiewski zajmuje ponad 9 tysięcy mkw, na których znajduje się aż 20 sal konferencyjnych – nowocześnie urządzonych i wyposażonych w najnowszej klasy sprzęt. Największa sala konferencyjna pomieści aż 1300 gości, znajdziemy tu też oczywiście bardziej kameralne sale konferencyjne – dla grona liczącego od 12 osób. Hotel posiada równocześnie ponad 1300 miejsc noclegowych. W hotelu znajdziemy liczne atrakcje dla gości.

Hotel Zamek Ryn

Hotel Zamek Ryn znajduje się w dawnym zamku krzyżackim – dziś, oprócz bazy noclegowej dla 350 osób, znajdziemy w nim nowoczesne centrum kongresowe. Składa się na nie aż 15 sal konferencyjnych – najmniejsza z nich dedykowana jest kameralnym spotkaniom (15 osób), zaś największa pomieści nawet 1 tysiąc osób. Hotel posiada także basen, saunę i strefę spa.

Mazurski Raj Hotel Marina & Spa

Mazurski Raj Hotel Marina & Spa również posiada to kolejny obiekt, w którym zorganizować można konferencje na Mazurach. Posiada sale konferencyjne, które gotowe są przyjąć od 10 do 600 osób. Sal jest łącznie 7. Hotel oferuje także doskonałe warunki do aktywności na świeżym powietrzu i teambuildingu. Teren wokół hotelu to aż 5 hektarów – w malowniczej scenerii Puszczy Piskiej i szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Hotel Mikołajki

Ten pięciogwiazdkowy hotel to doskonały wybór, jeśli chodzi o konferencje na Mazurach. Znajdziemy w nim 3 sale konferencyjne o powierzchni 350 mkw. Sale posiadają mobilne ściany, dzięki którym dowolnie można adaptować przestrzeń. Dzięki temu uzyskać można przestrzeń konferencyjną dla nawet 579 osób. Znajduje się tutaj 156 miejsc noclegowych.

Wszystkie obiekty szkoleniowo-konferencyjne w województwie warmińsko-mazurskim można znaleźć tuhttp://www.namazurach.salekonferencyjne.pl/.

Komentarze