Nauka pływania bez pływania i nowa droga pogrążona w ciemnościach. Zadaj pytanie Burmistrzowi

Cały czas na stronie Urzędu Miejskiego możecie zadawać pytania Burmistrzowi. Jeśli nie macie żadnych pytań warto zapoznawać się z odpowiedziami, które regularnie są zamieszczane na stronie Urzędu (TUTAJ). Czytamy je z równie wielkim zainteresowaniem jak nastolatki fejsbukowe niusy od znajomych. Co jakiś czas z przyjemnością będziemy publikować konkretne zapytania i rzecz jasna odpowiedzi.

Dziś szczególnie zaintrygowały nas dwie kwestie. Otóż jak się się okazuje choć mamy drugą połowę października to klasy o profilu pływackim nie były jeszcze w wodzie, a droga gminna w Sedrankach oddana z przytupem w ostatnich dniach sierpnia choć ma oświetlenie nadal nie świeci. Warto zapoznać się z odpowiedziami. Szczególnie w przypadku nauki pływania bez wody. Bo z odpowiedzi nie dowiemy się skąd taki awangardowy pomysł treningu. Dowiemy się za to, że wkrótce powinien się ów pomysł zakończyć. Z naciskiem na powinien.

ZADAJ PYTANIA BURMISTRZOWI

Nie wiem czy jest Pan właściwym adresatem pytania niemniej jednak zapytam. Czy orientuje się Pan dlaczego klasy sportowe z miejscowych szkół nadal nie korzystają z zajęć na basenie ? Mija drugi miesiąc tego roku szkolnego a klasy o profilu pływackim nie były jeszcze w wodzie.
Szanowana Pani
Jeszcze w tym miesiącu, tj. w październiku, klasy sportowe o profilu pływackim powinny rozpocząć zajęcia na basenie.
Szanowny Panie Burmistrzu,
W związku z zakończoną inwestycją budowy drogi gminnej w Sedrankach, w ramach której wykonano również linię oświetleniową kablową i napowietrzną wraz ze słupami i oprawami oświetleniowymi LED,  uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi na pytanie –  kiedy w końcu zaczną świecić latarnie przy drodze gminnej w Sedrankach? Zaznaczam, że odbiór prac związanych z budową drogi gminnej w Sedrankach odbył się dn. 30 sierpnia 2017r.
Pozdrawiam
 
 
Szanowna Pani/ Szanowny Panie
Wniosek o „uruchomienie” przyłącza energetycznego zasilającego oświetlenie uliczne na nowej drodze w Sedrankach został przekazany do Zakładu Energetycznego 18 sierpnia 2017r. Niestety na skutek wewnętrznych procedur w PGE Dystrybucja (zakład energetyczny zajmujący się przesyłem energii) oraz w Energa Obrót (zakład energetyczny zajmujący się sprzedażą energii), do dnia dzisiejszego nie zostało podłączone zasilanie linii oświetleniowej. Według deklaracji w/w podmiotów odpowiedzialnych, oświetlenie powinno być uruchomione do końca października 2017r.
Po tym terminie i przy braku uruchomienia oświetlenia ponownie zwrócimy się do PGE z odpowiednim pismem.

 

Komentarze
Więcej w Drogi, nauka, Olecko, Sedranki, sport
Do d… z takim transportem. Czy w końcu choć trochę przestaniemy być zadupiem

Po raz kolejny wraca temat transportu publicznego czyli nieistniejących połączeń kolejowych i istniejących autobusowych. Kilka razy pisaliśmy o tym, że...

Zamknij