Oleccy policjanci rozdali kolejne kamizelki odblaskowe i spotkali się z uczniami ZSLiZ

Komunikaty KPP w Olecku


Olecko: Kolejni uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe

W ramach prowadzonych działań „Bezpieczna droga do szkoły” kolejni uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe. Tym razem wizyta odbyła się w Szkole Podstawowej w Wieliczkach. Wójt gminy Jarosław Kuczyński wręczył najmłodszym kamizelki, a policjanci przypomnieli o zasadach bezpiecznego zachowania na drodze. Po tym uczniowie sprawdzali swoje umiejętności na przejściu dla pieszych.  

Wczoraj (05.12.2017 r.) oleccy policjanci na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Olecku insp. Andrzejem Żylińskim oraz z redaktorami Głosu Olecka odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Wieliczkach. Tam wójt Jarosław Kuczyński wręczył najmłodszym kamizelki odblaskowe, a policjanci przypomnieli najważniejsze zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Po tym uczniowie pod czujnym okiem funkcjonariuszy sprawdzali swoje umiejętności na przejściu dla pieszych.

 

Spotkania z najmłodszymi uczniami odbywają się na terenie całego powiatu i są prowadzone w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”.

 

Dzielnicowi spotkali się z uczniami Zespołu Szkól Licealnych i Zawodowych

Oleccy policjanci cyklicznie prowadzą spotkania z dziećmi i młodzieżą. Tym, razem spotkanie profilaktyczne odbyło się w Zespole Szkól Licealnych i Zawodowych w Olecku.  Głównym tematem rozmowy było bezpieczeństwo uczniów oraz ich odpowiedzialność karna.

Dzisiaj (06.12.2017 r.) dzielnicowi sierż. Anna Wąsowicz oraz st. sierż. Roman Kalki spotkali się z uczniami Zespołu Szkól Licealnych i Zawodowych w Olecku. Podczas prelekcji policjanci mówili o szeroko rozumianym bezpieczeństwie oraz o odpowiedzialności karnej młodzieży.

Funkcjonariusze opowiedzieli również o pracy policjanta i informowali co trzeba zrobić aby zostać jednym z nas.

Komentarze
Więcej w Edukacja, KPP w Olecku, Olecko
Grudniowe zapowiedzi gier, zabaw i imprez sportowych w Hali Lega

MOSiR Olecko informuje, zaprasza i zachęca do udziału i kibicowania. Zapowiedzi imprez Piłka nożna Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS -  Halowa Piłka...

Zamknij