The Analogs, Street Chaos i London 70′ zagrają w ramach Suwalskiego Ucha Muzycznego

Informacja nadesłana:


Suwalskie Ucho Muzyczne – po letniej przerwie zaprasza wszystkich fanów: dobrego, mocnego grania na kolejną odsłonę z muzycznego cyklu.

Będzie to już 41 edycja SUM. 5 października 2013 r. o godzinie 19:00 “Na Starówce” w Suwałkach zagrają:The Analogs, Street Chaos i London 70′

THE ANALOGS


Po raz drugi zagrają w Suwałkach. Pierwszy koncert odbył się 20 maja 2011, również “Na Starówce”. Grupa powstała w Szczecinie w 1995 roku i jest dzisiaj jednym z najważniejszych zespołów polskiej sceny niezależnej. Jest również uważany za prekursorów polskiej sceny streetpunk. Do 2012 roku ukazało się trzynaście albumów, na których znalazło się około 200 piosenek, które swoimi korzeniami muzycznymi sięgają do punk rocka i garażowego rock’n’rolla. Teksty zawierają bezlitosny społeczny przekaz, często poruszający tematy trudne i kontrowersyjne. Mówią one o problemach związanych z zagubieniem, wyobcowaniem, przemocą oraz złożonością stosunków międzyludzkich.


THE ANALOGS to jeden z najaktywniejszych koncertowo zespołów punk rockowych w Polsce. Dzisiaj można o nich śmiało powiedzieć, że wyrośli poza ciasne ramy polskiej sceny punk. Od jesieni 2013 do końca wiosny 2014 roku zagrają około 70 koncertów, które będą miały związek z osiemnasta rocznica powstania zespołu. Z tej okazji w połowie września 2013 ukarze się płyta zatytułowana “Pełnoletnia Oi! Młodzież” która będzie zawierała współcześnie nagrany materiał z pierwszego wydawnictwa THE ANALOGS pt. ‘Oi! Młodzież”, który do dzisiaj cieszy się ogromna popularnością a przez wielu jest uważany za jedną z najważniejszych płyt polskiego punk rocka. Limitowana część nakładu składać się będzie z dwóch CD- jeden z materiałem nagranym latem 2013 i drugi z wersją oryginalna nagrana na przełomie 1995 i 1996 roku.
Skład zespołu:
Dominik “Harry” Pyrzyna- wokal
Krystian “Kris” Faszczewski- gitara
Paweł “Piguła” Czekała- gitara
Przemysław “Benon” Kaczmarek- bas
Karol “Karlito” Faszczewski- perkusja

Street Chaos (Wyszków)

Zespół powstał na początku 2008 roku. Pomysł zrodził się w głowie Jacka, który namówił do współpracy Pawła. Do składu dołączyli młodzi muzycy ze Szczecina (Maciek, Kacper i Mareczek) i dość szybko powstał debiutancki album “BEZ PRZEBACZENIA”, nagrana w Studiu Rapido. Wspaniałą grafikę zawdzięczamy Jackowi Bętkowskiemu, mistrzowi w swoim fachu.

Muzyka to mocny Hard Core zagrany w oldschoolowym stylu, jednak z nowoczesną nutą i nie pozbawiony punkowej melodii. Obraz dopełniają bezkompromisowe teksty przepełnione pasją, złością, desperacją ale i nadzieją, czyli tym czym jest dla nas
HARD CORE.

Obecny skład:
Dominik (bas)
Artur (git)
Hubert (perkusja)
Jacek (vokal)

London 70′ (Hajnówka)

Zespół zagra po raz drugi w Suwałkach, pierwszy koncert odbył się “Na Starówce” 6 kwietnia 2013.
Zespół Londyn 70 powstał w Hajnówce w 1991 roku. Pierwotna nazwa kapeli to CYKLON B. W 1995 roku kapela nagrywa w HDK pierwsze demo, na którym znajduje się dwadzieścia numerów.
Zawieszenie działalności datuje się mniej więcej na rok 1998.
W 2005 roku zespół reaktywuję się. Nowy Londyn ’70 tworzą muzycy działających aktualnie hajnowskich kapel: KUBA ROZPRUWACZ i KACKILLER. W 2010 roku Kuba Rozpruwacz zagrał niezapomniany koncert w Białymstoku z FARBEN LEHRE, THE VIBRATORS i UK SUBS, a w 2011 z TZN XENNA w Suwałkach. Pomysł na reaktywację Londynu ’70 narodził się podczas powrotu ze wspólnego koncertu z THE ANALOGS w Białymstoku w marcu 2012 roku.

Bilety 25zł w przedsprzedaży – do nabycia w pubie WARKA, 30zł w dzień koncertu

Komentarze
Więcej w Koncerty, muzyka, Street Chaos i London 70', Suwałki Suwalskie Ucho Muzyczne
Polski Dzień Bluesa w Suwałkach

Informacja nadesłana:   Suwałki od trzech lat biorą udział w Polskim Dniu Bluesa. W dniu urodzin B.B. Kinga w Suwalskim...

Zamknij