Wojciech Cejrowski i jego “Wolna Amerykanka” w Suwalskim Ośrodku Kultury

Informacja prasowa:

 

Scena, mikron, jeden człowiek i opowieść przerywana co kilka chwil salwą śmiechu publiczności. Tak mniej więcej wygląda tradycyjny stand-up. Występ Wojciecha Cejrowskiego nie odbiega od wzoru, ale… Spodziewajcie się niespodziewanego i dajcie się zaskoczyć człowiekowi, który przeszedł “boso przez świat”.

 

Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez dwie godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada historie prawdziwe wzięte z własnego życia, a ludzie ryczą ze śmiechu.

 

“Wolna Amerykanka” Cejrowskiego to nietypowa opowieść o przygodach, pełne emocji, wrażeń, ciekawych historii i poczucia humoru spotkanie ze znanym podróżnikiem.

 

WOJCIECH CEJROWSKI

Pisarz, autor filmów “Boso przez świat”, antropolog kultury. Od 30 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był w 60. krajach na sześciu kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię, by ostatnich wolnych Indian ocalić od zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali. Cokolwiek robi – zawsze z pasją. Gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce, oszczędny w pochwałach. Członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie oraz The Explorers Club w Nowym Jorku. Zimą mieszka na rancho w Arizonie latem na gospodarstwie rolnym w Polsce.

 

Wojciech Cejrowski stand-up – “Wolna Amerykanka”czwartek, 15.09.2016, godz. 19:00Sala im. A. Wajdy, ul. Papieża Jana Pawła II 5. Bilety: 65 zł w kasie SOK

Komentarze
Więcej w Rozrywka, SOK, stand-up, Suwałki
Olecko mlekiem i miodem płynące. II Święto Mleka i Miodu

Przed nami długi i raczej mokry weekend. Ale w niedzielę czekają nas kolejne atrakcje kulinarno muzyczne. Regionalny Ośrodek Kultury i...

Zamknij