Ważne zmiany w oleckim Urzędzie na kierowniczych stanowiskach. Nowa sekretarz gminy

Oceń

W Urzędzie Miejskim w Olecku kolejne zmiany. Pisaliśmy już o tym, że Pani Bożena Wrzyszcz wieloletni Sekretarz Gminy i Kierownik Wydziału Organizacji i Nadzoru przeszła na emeryturę, a to oznaczało, że ktoś musiał przejąć jej obowiązki. O 16 sierpnia 2017 r. to, co było nieoficjalne stało się ciałem i Olecko ma zarówno nową Sekretarz Gminy i Kierowniczkę Wydziału Organizacji i Nadzoru jak i  kierownika Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami. Szczegóły w komunikatach poniżej:

Komunikat nr. 1

Od 16 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim w Olecku rozpoczął urzędowanie nowy sekretarz gminy. Burmistrz na to stanowisko powołał Barbarę Jankowską.

– Pani Bożenna Wrzyszcz – dotychczasowy sekretarz gminy,  odeszła na emeryturę 7 sierpnia br. Po przeanalizowaniu różnych możliwości postanowiłem na to stanowisko powołać  kierowniczkę  Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami  w Urzędzie Miejskim w Olecku. To odpowiedzialna i  doświadczona  pracownica samorządowa. Jestem przekonany, że doskonale poradzi sobie z nowymi obowiązkami – powiedział burmistrz Wacław Olszewski.

Barbara Jankowska swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy w Urzędzie  Miejskim w Olecku w 1991 roku. Pracowała w Wydziale Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami, przechodząc stopnie kariery zawodowej od referenta, podinspektora, inspektora,  by w 1995 roku objąć funkcję kierownika tego wydziału.

– Przyznaję, że byłam zaskoczona propozycją burmistrza ale lubię wyzwania i m. in. dlatego zdecydowałam się na objęcie stanowiska sekretarza gminy.Nie boję się  podejmowania trudnych decyzji, potrafię pracować  zespołowo. Znam dobrze lokalne realia i problemy mieszkańców. Cieszę się, że moje doświadczenie zawodowe oraz kompetencje zostały docenione i że będę je mogła wykorzystać, pracując na rzecz gminy. Długoletni staż pracy w urzędzie na pewno ułatwi mi sprawowanie nowej funkcji. Znam nowy zakres obowiązków, a w związku z tym, że jestem osobą pracowitą,  nowych zadań szybko się nauczę – mówi nowa sekretarz gminy.

i komunikat nr 2

Jest zmiana na stanowisku kierownika Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami w Urzędzie Miejskim w Olecku. W drodze awansu wewnętrznego, osobą pełniącą obowiązki  kierownika wydziału została  Maria Wiktorzak.

Maria Wiktorzak  ma wieloletnie  doświadczenie zawodowe. W  wydziale   Rolnictwa i Gospodarki Nieruchomościami przepracowała 27 lat .

– Jestem pewien, że nowa pani kierownik doskonale sobie poradzi. Zna pracę wydziału „od podszewki”, jest pracowita i odpowiedzialna  – mówi  burmistrz Wacław Olszewski.

Zmiany były konieczne – dotychczasowa kierowniczka wydziału awansowała i  pełni funkcję sekretarza gminy.

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Więcej w Barbara Jankowska, Maria Wiktorzak, Olecko, Sekretarz Gminy i Kierownik Wydziału Organizacji i Nadzoru, Urząd Miasta i Gminy w Olecku
A może Olecko jest nie tylko miastem sportu?

Dziś z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Galerii Prawdziwej Sztuki im. Andrzeja Legusa w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku odbędzie...


Zamknij