7/3/2 – dobre wieści z Pisanicy

Informacja nadesłana:

W niedzielę 29.09.13r. w Pisanicy odbył się Otwarty Turniej tenisa stołowego. W zawodach tych wystartowało trzech olecczan. Andrzej Karniej w stawce 23 zawodników uplasował się na 7-8 miejscu. Zdecydowanie lepiej poszło dla pozostałych dwóch reprezentantów Olecka. Marcin Chlebus był dosłownie o ,włos” od awansu do finału, prowadząc w meczu półfinałowym 2:0 w setach i 10:8 w trzecim secie. Niestety przegrał tego seta i następne dwa, ulegając rywalowi 2:3. Ostatecznie Marcin uplasował się na trzecim m-cu, wygrywając pojedynek o III m-ce 3:2.

Dariusz Karniej nie miał większych problemów z awansem do finału. Niestety w meczu o I miejsce uległ swojemu rywalowi 1:3 i musiał zadowolić się drugim miejscem.