Ania i Legarytmy w Radiu Olsztyn

Zespół Legarytmy wspólnie z Anną Szafranowską przygotował nowy projekt muzyczny zatytułowany ANIA i LEGARYTMY., który jest połączeniem etnicznego śpiewu z jazz-rockowym graniem. Ania Szafranowska to wokalistka pochodząca z Suwalszczyzny. Wspólnie z zespołem Lagarytmy wykonuje pieśni z regionu, w nowych aranżacjach, które są przesiąknięte wielokulturowością i w których można usłyszeć żydowskie czy litewskie inspiracje.


Projekt otrzymał wsparcie Radia Olsztyn w postaci nieodpłatnej promocji polegającej na nagraniu kilku utworów i audycji radiowej promującej zespół. Piosenek Ani i Legarytmów będzie można wysłuchać już w najbliższy piątek 5 grudnia 2014 r. w wieczornej audycji Radia Olsztyn. Zespół pracuje także nad płytą zatytułowaną roboczo “Jezioro”, która powinna się ukazać w przyszłym roku (projekt okładki powyżej) i dzięki uprzejmości ROK Olecko nagrał promocyjny utwór “Słoneczko”.

Komentarze
Więcej w Anna Szafranowska, Jezioro, LegaRytmy, muzyka, Olecko
Kolejne eliminacje cyklu Warmia i Mazury pływają i zapowiedzi imprez sportowych

 Komunikat MOSiR Olecko W pierwszą sobotę grudnia zapraszamy do startu i kibicowania w III eliminacjach cyklu Warmia i Mazury pływają....

Zamknij