Budynek gospodarczy w Lenartach i nowa nawierzchnia drogi dojazdowej czyli “gmina Olecko w budowie”

Ratusz informuje o zakończonych inwestycjach w Lenartach:

 

W dniu 15 lipca br. odbył się odbiór końcowy zadania “Budowa budynku gospodarczego z sanitariatami w Lenartach, gmina Olecko”. W ramach inwestycji wykonano budynek o konstrukcji drewnianej z dachem dwuspadowym krytym gontem o powierzchni zabudowy 34 m2 z wc przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych (damski, męski) oraz pomieszczeniem gospodarczym.


Wykonawcą zadania była firma “DARBUD” Dariusz Zalewski z siedzibą w Olecku. Zadanie w całości zostało sfinansowane z budżetu gminy. Całkowity koszt robót brutto wyniósł 20.500 zł, w tym 14.500 zł stanowiły środki funduszu sołeckiego Sołectwa Lenarty.


i w Olecku (ul, Kolejowa)


Mieszkańcy ul. Kolejowej 29-31 mogą korzystać z nowej nawierzchni drogi dojazdowej do budynku i wybudowanych miejsc postojowych. W dniu 8 lipca br. odbył się odbiór końcowy robót budowlanych, których wykonawcą była firma Transport Ciężarowy, Krzysztof Witkowski z Olecka. Wartość zadania brutto wyniosła 55.522,20 zł. Zadanie w całości zostało sfinansowane ze środków własnych gminy.

Komentarze
Więcej w inwestycje, Lenarty, Olecko
Weekend za nam i znów nietrzeźwi kierowcy

Komunikat KPP w Olecku   Przewrócili się motorowerem i z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Zarówno kierujący jak i pasażer...

Zamknij