Budżet obywatelski. W piątek koniec głosowania. Warto się pospieszyć jeśli jeszcze nie głosowaliście

Ważny komunikat Urzędu Miejskiego

 

Od 30 września do 14 października trwa głosowanie na propozycje do Oleckiego Budżetu Obywatelskiego 2017. Głos można oddać poprzez formularz elektroniczny (odnośnik do formularza poniżej) na stronie internetowej lub wypełnienie karty w formie papierowej (karta do pobrania w załączniku) i złożenie jej w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Olecku przy ul. Plac Wolności 3.

 

Głosować można na poniższe projekty inwestycyjne:

Projekt rozbudowy parku linowego dla dzieci  przy alei 450-lecia Olecka (naprzeciwko skate parku ) zakłada rozbudowę o kolejne urządzenia piramidy linowej jako rozszerzenie i uatrakcyjnienie oferty dla dzieci.

Projekt budowy placu zabaw przy  ul. Gołdapskiej  16  (teren między blokiem a parkingiem) dotyczy budowy placu zabaw z uwzględnieniem stref dla dzieci młodszych i starszych (np. huśtawki, zjeżdżalnie itp.).

 

Ostatecznego wyboru projektów inwestycyjnych, które będą realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego, dokonują w głosowaniu mieszkańcy gminy Olecko posiadający czynne prawo wyborcze. Głosowanie na dopuszczone do tego etapu propozycje inwestycji zakończy się dokładnie w piątek, 14 października, o godz. 23.59

 

Karta do głosowania w konsultacjach w sprawie Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok TUTAJ

Komentarze
Więcej w budżet obywatelski, głosowanie, Olecko, Samorząd
“Królewna Śnieżka i Siedmiu Gnomów” zrobiła wrażenie w Hali Lega

MOSiR Olecko informuje: W oleckiej hali LEGA wiele się dzieje. Ubiegły wtorek był jednak wyjątkowy. Do krainy baśni i "Sztuki...

Zamknij