Był u nas św. Mikołaj i zostawił dla was prezenty

Dziś Mikołajki. Czas więc na prezenty. Ale zanim zaczniemy naszą zabawę odrobina prywaty. Tak się bowiem składa, że 1/3 naszej redakcji (w dodatku ta najładniejsza) obchodzi dziś urodziny. To znaczy ona nie obchodzi, my natomiast tak. Wszystkiego dobrego Kaja.

Wracając do prezentów, w ciągu najbliższych 2 tygodni rozdamy kilka książek (choć nie tylko). Dla dużych i dla małych czytelników. Wszystkie ciekawe. O ile, rzecz jasna lubicie czytać. Zasady są proste.

 

Konkurs odbywa się na naszym profilu na Facebooku (http://www.facebook.com/iOlecko). Co jakiś czas będą się tam pojawiać fragmenty zdjęć budynków czy miejsc z Olecka lub okolic. Zadanie polega na odgadnięciu jakie to miejsce (lub gdzie to jest) i wysłanie odpowiedzi mailem na adres redakcji (redakcja@iolecko.com). W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska (w celu weryfikacji) oraz oczywiście odpowiedzi. Wygrywa pierwsza osoba, która udzieli prawidłowo odpowiedzi!

 

Dziś do wygrania książka Richarda Paula Evansa „Obiecaj mi”. Jak najbardziej na czasie. Akcja powieści zaczyna się bowiem w wigilię Bożego Narodzenia, kiedy główna bohaterka Beth, ubiera pewien naszyjnik. Tak zaczyna się opowieść o trudnych wyborach, tajemnicy, miłości i poświęceniu. Ale nie jest to banalna historia z ckliwym happy endem. Sporo w tej opowieści fantazji, balansowania na granicy rzeczywistości. Ciepła, choć momentami cierpka, bajka dla dorosłych, albo jak pisze w notce wydawca (Wydawnictwo Znak LiteraNova) „opowieść o obietnicach, których moc zdolna jest pokonać czas”.

 

Richard Paul Evans to kopalnia bestsellerów. Jego książki sprzedano w ponad czternastu milionach, przetłumaczono je na około 25 języków. Dotychczas nakładem Wydawnictwa Znak ukazały się „Stokrotki w śniegu”, „Szukając Noel” i „Kolory tamtego lata”.

 

Zainteresowanych odsyłamy na Fecebooka (nie macie konta na Facebooku, nie szkodzi za jakiś czas i dla was będziemy mieli prezenty), aby wziać udział w naszej zabawie, trzeba bowiem nas lubić. To podobno oczywiste, ale dla pewności przypominamy. 

Komentarze
Więcej w Książki, kultura, Mikołajki, Olecko, Richard Paul Evans
Wieczór z monodramem – Irena Jun i Wiesław Komasa

Na naszym portalu pisaliśmy już o tym, że 9 grudnia to dzień szczególnego nagromadzenia różnych wydarzeń. „Poezji Gram" w Olecku,...

Zamknij