Casting na piękne olecczanki w Miss Polonia 2012

Już 17 kwietnia w Olecku odbędzie się kolejny casting. Tym razem nie chodzi ani o taniec, ani o śpiew. W naszym mieście będą poszukiwane kandydatki na przyszłe Miss Polonia 2012.

 

Niewiele jeszcze wiemy na temat przedsięwzięcia. Czekamy na informację od organizatorów, ale jedno jest pewne – 16 kwietnia w Gołdapi (Hotel Gołdap), 17 kwietnia w Olecku (Hotel Olecko), 18 kwietnia w Piszu (Hotel nas Pisą) i 19 kwietnia w Giżycku (Hotel Masovia) o godz. 16.00 odbędą się castingi do „Miss Polonia Mazur Wschodnich”.

 

Natomiast w piątek 20 kwietnia w Ełckim Centrum Kultury odbędzie się finał imprezy, w czasie którego zostanie wybrana Miss Regionu, która pojedzie na wybory Miss Województwa. Droga do upragnionego tytułu jest jednak bardzo długa. Trzeba przebrnąć jeszcze przez Wybory Ćwierćfinałowe i Półfinałowe, by ostatecznie znaleźć się Finale.

 

W castingu może wziąć udział osoba płci żeńskiej (czy to nie podpada pod dyskryminację) w wieku minimum 18 lat, maksimum 27 lat. Bezdzietna panna, legitymująca się polskim obywatelstwem lub będąca narodowości polskiej. Poza tym kandydatka powinna być osobą nieskazitelnego charakteru i nieposzlakowanej opinii. Czyli piękne zołzy zostają w domu? Organizatorzy nie życzą sobie także dam z widocznymi na ciele tatuażami. Warunkiem uczestnictwa w castingu jest także złożenie u organizatora Ankiety Uczestniczki i Oświadczenia.

 

Jesteśmy przekonani, że w Olecku nie zabraknie pięknych dziewczyn.Trzymamy kciuki za olecczanki.

Komentarze
Więcej w Miss Polonia 2012, Oleck
Hobbit za rok w kinach

Właśnie w sieci pojawił się pierwszy oficjalnym trailer nowego filmu Petera Jacksona „Hobbit. Niezwykła podróż". Peter Jackson to rzecz jasna...

Zamknij