Pies porażony prądem. Policja sprawdza okoliczności zdarzenia

Komunikat KPP w Olecku

 

Oleccy policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich zginął pies porażony prądem z pastucha okalającego stawy w jednej z miejscowości na terenie powiatu oleckiego. Funkcjonariusze sprawdzą także czy właściciel posesji nie naraził osób trzecich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

 

Wczoraj 06.07. oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Gąski ujawniono zwłoki psa. Jak ustalili funkcjonariusze właściciel usłyszał jęk swojego zwierzęcia dochodzący z posesji sąsiada. Kiedy dotarł w to miejsce zauważył, że w stawie leży nieżyjący pies z pastuchem w pysku. Na miejsce zostało wezwane pogotowie eklektyczne, które odcięło i zabezpieczyło dopływ prądu. Posesja na której doszło do zdarzenia była częściowo ogrodzona metalową siatką oraz trzema równolegle rozciągniętymi drutami.

Teraz funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo okoliczności zdarzenia oraz czy właściciel  posesji nie naraził osób trzecich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Komentarze
Więcej w Oleck, Policja
Złodzieje samochodów w rękach policji

Komunikat KPP w Olecku   Oleccy kryminalni zatrzymali 4 mężczyzn podejrzanych o włamaniem do warsztatu samochodowego, skąd zabrali trzy pojazdy....

Zamknij