Chimera, Bach, Blues i reggae w Starych Juchach. Zaczynamy świetny kulturalny weekend

To będzie znakomity kulturalny weekend w Olecku i nie tylko. Dziś w Olecku rozpoczął się Olecki Festiwal Teatrów Amatorskich “CHiMERA”. TUTAJ znajdziecie program imprezy, która od kilku lat stanowi mocny punkt letniej oferty kulturalnej miasta, choć powstała z inicjatywy kilku młodych i zdolnych dziewczyn, które robią “swój festiwal”. Ich pomysł doskonale się sprawdza o czym świadczy fakt, że to już czwarta edycja imprezy.

 

Jutro także w Olecku w Kościele NMP Królowej Polski będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – “Koncerty Brandenburskie” Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu Słowackiej Orkiestry Collegium Wartberg. Więcej o wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ. Wstęp wolny

 

A w Suwałkach już od wczoraj trwa wielkie święto muzyki bluesowej czyli Suwałki Blues Festival. To już siódma edycja tej wyjątkowej, także w skali Polski. Muzycznych gości z całego świata przybędzie do Suwałk wielu. Muzycznych wzruszeń z pewnością nie zabraknie. Koncerty odbywać się będą zarówno w klubach jak i na scenach plenerowych. Bilety niezbyt drogie, a do tego sporo muzycznych wydarzeń będzie można zobaczyć za darmo. Program festiwalu znajdziecie TUTAJ.

 

Również jutro, 12 lipca na stadionie w Starych Juchach odbędzie się V edycja Juchy Soundsystem Reggae Festival. To impreza podczas, której będzie można nie tylko pobujać się przy pięknych dźwiękach, ale także dowiedzieć się sporo na temat szkodliwości narkotyków. Ponadto w programie paintball, pokazy ogniowe i inne atrakcje. Więcej szczegółów TUTAJ.

 

Jednym słowem świetny kulturalny weekend, podczas którego z pewnością nie powinniście się nudzić.

Komentarze
Więcej w Chimera, J.S. Bach, Juchy Soundsystem, kultura, muzyka, Olecko, Stare Juchy, Suwałki
Brylewski i Kryzys na Skoczni

Będzie się działo. Gdzie? Na "Skoczni" rzecz jasna.   Lato w pełni, pogoda także dopisuje, a Skocznia, wiele na to...

Zamknij