Cyrk Zalewski w Olecku. Mamy dla Was bilety

W Olecku trwa dyskusja czy miasto powinno udostępniać gminne tereny dla cyrku, który w programie ma m.in. tresurę zwierząt. Mieszkańcy mogą się wypowiedzieć na ten temat w ankiecie do końca tego tygodnia (więcej na ten temat piszemy TUTAJ). Tymczasem następnego dnia po zakończeniu głosowania, w poniedziałek 16 października 2017 r. przyjedzie do Olecka Cyrk Zalewski. Początek show o godz. 17.00

Jeśli jesteście zainteresowani pokazem to mamy dla was 3 bezpłatne wejściówki na spektakl 2017 (uwaga jeden bilet = osoba dorosła plus dziecko do lat dziesięciu). Możecie do nas napisać na adres redakcja@iolecko.com wpisując w tytule Cyrk 2017. Pierwsza, trzecia i piąta osoba, która do nas napisze otrzyma bilet.

Cyrk Zalewski powstał w 1993 roku z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.

Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści z całego świata W programie między innymi: KONIE, WIELBŁĄDY, LIS, PAPUGI, PSY oraz WOLTYŻERKA NA KONIU, POKAZY NAPOWIETRZNE, AKROBATYKA NA KRZESŁACH, LASER MAN SHOW, CLOWN RiCO, ZABAWNE FOXTERIERY, WIRUJĄCE TALERZE I MOTORY W KULI ŚMIERCI! 3 OSOBOWA GRUPA DIORIOS Z BRAZYLII !
(mat. prasowe cyrku)

Komentarze
Więcej w cyrk, Cyrk Zalewski, Olecko
4 osoby trafiły do szpitala z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla

Olecka straż pożarna informuje, że w dniu dzisiejszym (12. 10. 2017 r.)  w godzinach porannych (ok. 7.30) w miejscowości Markowskie...

Zamknij