Wyniki 2 kolejki Electro-Mix Football Ligi:

Szerszenie – Tesco 2:19 (1:3)
Ekipa Zdziśka – Bartex 11:7 (8:5)
Sędziowie: Andrzej Kamiński i Ireneusz Szymański

Pierwszy mecz, w którym Szerszenie mierzyły się z Tesco miał dość dramatyczny przebieg. Pierwszą bramkę strzelili policjanci (Szerszenie) i w powietrzu zaczęło pachnieć sensacją gdyż ekipy zdawały się prezentować wyrównany poziom. Jednak przed przerwą Tesco zdołało wyrównać i zdobyć dwie kolejne bramki. Druga połowa to już pogrom. Szerszenie zostały rozstrzelane głównie dzięki celności braci Wasilewskich. Drugi mecz był już bardziej przewidywalny i wyrównany. Ekipa Zdziśka pokonała Bartex 11 :7.

Składy drużyn i strzelcy bramek:

Szerszenie: Przemysław Mucuś (gk), Michał Ptaszyński, Łukasz Sznel (kpt.), Roman Kalski, Karol Głuchowski (1), Paweł Topczyłko, Radosław Raczyło, Łukasz Józefowicz, Marcin Maciejewski (1), Szymon Żurawlew

Tesco: Paweł Duchnowski (gk), Michał Wasilewski (kpt.) (6), Paweł Wasilewski, Dawid Paszkowski (7), Kamil Pratko (1), Dominik Gałązka (1), Michał Aszurkiewicz, Marcin Pietraszewski (1), Marcin Waluś (3)

Ekipa Zdziśka: Adrian Reczko (gk), Krystian Paluszkiewicz (kpt.) (4), Sylwester Olszewski (3), Maciej Szuliński (2), Wojciech Jasiński, Michał Rubin (1), Rafał Leonowicz (1), Grzegorz Lewicki

Bartex: Mateusz Waluśkiewicz (gk), Radosław Czajko (1), Hubert Czajko (kpt.) (1), Albert Jaworowski (4), Michał Sadłowski (1), Marcin Retel, Łukasz Wilk, Rafał Wilk, Dominik Borawski