Dziewczyny z HOC LOCO zdobyły Katowice i przywiozły “Grubiorza”

Dziewczyny z teatru HOC LOCO kilka dni temu wybrały się do Katowic na I Festiwal Amatorskich Teatrów Alternatywnych “Grubiorz Teatralny” zorganizowany przez Teatr MAKOMA działający przy Miejskim Domu Kultury Bogucice – Zawodzie. Pojechały, zaprezentowały swój spektakl “Zabawa”, który swoją premierę miał niedawno, podczas “Chimery” i… zdobyły pierwszą nagrodę. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i nowy spektakl, który już niebawem będzie miał swoją premierę.

 

A wszystkim tym, którzy “Zabawy” Sławomira Mrożka Teatru HOC LOCO nie wiedzieli polecamy najbliższe dwa przedstawienia w Teatrze AGT, które odbędą się w dniach 16 i 17 września 2013 r. Spektakle zostaną zaprezentowane w ramach edukacji teatralnej dlatego rozpoczną się o godz. 12.00. Bilety także w edukacyjnej cenie – 2 zł.

 

Spektakl “Zabawa” na podstawie dramatu Sławomira Mrożka wyreżyserowała Karolina Najechalska. Obsada: Milena Hościłło, Justyna Pławska i Aleksandra Ziopaja.

Komentarze
Więcej w HOC LOCO, I Festiwal Amatorskich Teatrów Alternatywnych, Katowice, kultura, nagrody, Olecko, Teatr, Teatr MAKOMA
Biznes z Warmii i Mazur dostanie dodatkowe wsparcie finansowe

Komunikat prasowy:   Pula blisko 35 mln złotych została rozdzielona między 53 projekty. Dodatkowe środki pochodzą z oszczędności w Regionalnym Programie...

Zamknij