Festyn charytatywny z okazji urodzin Klubu Mezomorf Fitness & Gym. Mnóstwo atrakcji

W niedzielę 3 września 2017 r. Klub Mezomorf Fitness & Gym, który mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 15 w Olecku, obchodzić będzie swoje 7 urodziny.

Z tej okazji na placu z tyłu budynku zorganizowany zostanie Festyn Charytatywny, na którym będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na potrzeby Oddziału Dziecięcego Szpitala w Olecku.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji m.in. turniej „Mini Strong Man” o Puchar Klubu, ćwiczenia z instruktorką na Trampolinach, gry i zabawy dla dzieci, część muzyczną i karaoke oraz pokazy grup tanecznych i ratownictwa medycznego. Nie zabraknie też atrakcji kulinarnych zarówno potraw regionalnych jak i Fit. A po konsumpcji będzie można bezpłatnie dokonać analizy składu ciała. A to tylko część z bogatej urodzinowej oferty Klubu Mezomorf Fitness & Gym.

Oprócz gier i zabaw prowadzona będzie także zbiórka zabawek ,gier planszowych i książeczek dla dzieci z oddziału dziecięcego.

Start o godz. 10.00. Wstęp wolny. Szczegóły imprezy na plakacie.

 

Komentarze
Więcej w Edukacja, festyn charytatywny, Klub Mezomorf Fitness & Gym, Olecko, Rozrywka
Bezmyślny, głupi i nieodpowiedzialny. Mieszkaniec gminy Gołdap zasłużył na solidną karę

Zawsze nas zastanawia skąd się biorą tak nieodpowiedzialni i w gruncie rzeczy głupi ludzie??? Aż trudno uwierzyć, że można być...

Zamknij