Filmowe lato w Olecku z Orange i Multikinem

Informacja prasowa:


Ruszyło Film
owe Lato z Orange i Multikinem – najdłuższa filmowa przygoda wakacji

14 czerwca ruszyło Filmowe Lato z Orange i Multikinem. Olecko i Cisna, Żywiec i Kołobrzeg, Białowieża i Białka Tatrzańska – to kilka z lokalizacji, do których zawita bezpłatne kino plenerowe. Stanie ono w 34 miejscowościach, gdzie do 17 września odbędą się łącznie aż 84 pokazy największych hitów festiwalowych, wakacyjnych evergreenów i tytułów wprawiających w doskonały nastrój.

Harmonogram pokazów w Olecku (Plaża przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji)

30.06, piątek: „Królowie lata”

1.07, sobota: „Najlepsze najgorsze wakacje”

6.07, czwartek: „Hiszpański temperament”

Początek seansów, godz. 22.00. Organizator zapewnia wygodne leżaki

Rozrywka z Orange i Multikinem dotrze na Mazury, w Karkonosze, na Pomorze i Kaszuby, na Zamojszczyznę i na Podkarpacie. W najpiękniejszych zakątkach Polski niemal nieprzerwanie przez trzy miesiące trwać będzie prawdziwa kinowa przygoda. Olecko i Cisna, Żywiec i Kołobrzeg, Białowieża i Białka Tatrzańska. A także Łomnica pod Karpaczem, Drohiczyn nad Bugiem, Łagów, Golub-Dobrzyń czy Ciechocinek – to kilka z lokalizacji, do których zawita Filmowe Lato z Orange i Multikinem. W ciągu 84 dni odbędą się tam pokazy największych hitów festiwalowych, wakacyjnych evergreenów, tytułów wprawiających w doskonały nastrój. Orange i Multikino zapraszają kinomanów na bezpłatne pokazy w miastach, miasteczkach i popularnych kurortach wakacyjnych. Rozpoczynające się po zmierzchu projekcje kina plenerowego zostaną zrealizowane w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, którą gwarantuje operator jednej z największych sieci multipleksów w Polsce: Multikino.

W repertuarze Filmowego Lata z Orange i Multikinem znajdą się hity takie jak „Królowie lata” (30.06) i „Najlepsze najgorsze wakacje” (1.07) – rozgrywające się w wakacyjnej scenerii słodko-gorzkie komedie, które spełnią oczekiwania zarówno wytrawnego kinomana, jak i tych, którzy rzadziej przekraczają próg kina. Błyskotliwy humor, inteligentne dialogi i szczypta życiowej mądrości – dokładnie tego mogą spodziewać się widzowie po klasykach amerykańskiego kina niezależnego. Ale będą też komediowe perełki ze zgoła innego zakątka świata – zapraszamy na filmową podróż na południe Europy i solidną porcję śmiechu z „Hiszpańskim temperamentem” (6.07).

Sponsorzy Filmowego Lata z Orange i Multikinem: Royal Canin, OLX, Volvo, Familijne 2GO, Winiary
Partnerzy mediowi: Naszemiasto.pl, Filmbox
.

***

Orange od 10 lat angażuje się w rozwój dobrego kina będąc koproducentem filmów ale także pokazując Polakom najlepsze tytuły filmowe z całego świata. Miliony klientów Orange zrealizowały swoje kinowe pasje dzięki akcji Środy z Orange i poszły do kina z przyjacielem dzięki drugiemu biletowi w prezencie. Jak dotąd swoje premiery kinowe miały już 34 filmy fabularne współprodukowane przez Orange oraz 6 filmów dokumentalnych. Koprodukcje Orange obejrzało ponad 17 mln Polaków. Najpopularniejsze z nich to „Bogowie”, „Miasto 44”, „Katyń” czy ostatnio pokazywana w kinach „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Multikino jest operatorem 33 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 268 ekranów i 55 559 miejscami. Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Komentarze
Więcej w film, Filmowe Lato, kino, kultura
Grupa LemON zagra w Suwałkach na Powitanie Lata i inaugurację Mistrzostw Polski U23 w lekkoatletyce

Informacja prasowa: Jeden z najlepszych i najpopularniejszych polskich zespołów przywita lato wraz z mieszkańcami Suwałk i zainauguruje Mistrzostw Polski U23...

Zamknij