HEY, mamy bilety do rozdania

O tym, że zespół Hey zagra w grudniu w Ełku pisaliśmy już na naszym portalu https://www.iolecko.com/artykul/234/Hey-zagra-w-E%C5%82ku.html Koncert niestety odbędzie sie w tym samym terminie, co “Pezji Gram” w Olecku, ale zapewne niektórzy mocne, rockowe granie przekładają nad delikatne dźwięki .

Dla tych osób wspólnie z organizatorem koncertu, czyli Ełckim Centrum Kultury, przygotowaliśmy niespodziankę. Mamy dwa, pojedyncze bilety do rozdania. Za darmo. To znaczy, trzeba do nas napisać i odpowiedzieć na pytanie. Ponieważ nie chcemy żeby było za łatwo przygotowaliśmy mini rebus. Przygotowaliśmy 4 dość enigmatyczne określenia na podstawie, których trzeba zgadnąć, o jakim budynku mówimy. Pierwsza osoba, która do nas napisze na adres redakcja@iloecko.com i poda prawidłową odpowiedź dostaje JEDEN bilet. Drugi rozdamy, za jakiś czas. Nie dziś i nie jutro, ale bądźcie gotowi.

 

Pytanie o jakim budynku mówimy?

– czerwona cegła (no, to 90% budynków w Olecku odpada, ale jak napiszemy neogotyk – to wszystko wiadomo)

– starostwo

-edukacja

-jubileusz

 

Macie jakieś pomysły? Piszcie.

Komentarze
Więcej w Ełk, Hey, Imprezy, Koncert, kultura
Andropauza w Suwałkach, dodatkowy spektakl

Otrzymaliśmy właśnie informację, że w związku z ogromnym zainteresowaniem publiczności spektaklem „Andropauza męska rzecz" Jakuba Należytego z udziałem Michała Pietrzaka,...

Zamknij