LUKS Hidori Olecko będzie upowszechniać sporty zimowe. Jest dotacja z ministerstwa

Świetna wiadomość dla sportowego Olecka. To, że w Olecku niemal umarły sporty zimowe wiemy od dawna, ale jest szansa że będzie odrobinę lepiej. I znów dzięki indywidualnemu zaangażowaniu i pomysłowości. Brawo dla LUKS Hidori i Pani Doroty Miszczak. Dobrze, że w sportowej stolicy Mazur, ktoś jeszcze myśli o upowszechnianiu sportów zimowych.


W tym roku po raz drugi Dorota Miszczak napisała dobry wniosek i zostaliśmy obdarowani prezentem dla dzieci trenujących taekwondo olimpijskie w Olecku.


Po projekcie Kumulacji Aktywności Fundacji LOTTO Milion Marzeń, która wspiera również akcję “stop zwolnieniom z wf-u”, otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na “upowszechnianie sportów zimowych”. Dzieci będą uczestniczyły w nauce jazdy na łyżwach, na nartach biegowych i na nartach zjazdowych. Nie zabraknie również gier i zabaw rozwijających motorykę uczestników oraz rozwijania sprawności wszechstronnej w taekwondo. Liczymy na dobrą zabawę na śniegu. 


Foto: LUKS Hidori

Komentarze
Więcej w Dorota Miszczak, LUKS Hidori, Olecko, sport, sporty zimowe
“Zimowy sen” czyli ostatni w tym roku film w cyklu Kino Ambitne Daje Radę (KADR)

"Zimowy sen" to ostatnia w tym roku filmowa propozycja, jaką zaprezentujemy na spotkaniu cyklu kina ambitnego KADR. Film w reżyserii...

Zamknij