Majówka w Olecku

Z okazji święta 1 i 3 maja władze Olecka, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Regionalny Ośrodek Kultury zapraszają mieszkańców na imprezy sportowo – kulturalne. Komunikat Urzędu Miasta:

W poniedziałek 1 maja zapraszamy tenisistów na korty miejskie. O godz. 10.00 rozpocznie się otwarty turniej tenisa ziemnego w kategorii open i do  lat 12.

Fanów piosenki zaś zapraszamy  do kina Mazur na godz. 12.00. Najlepsi wokaliści z Olecka zawalczą wokalnie o grand prix podczas finału kolejnej edycji Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Gratka dla nastolatka”.

Fanów tenisa ziemnego zapraszamy 2 maja o godz. 19.00 na korty miejskie, gdzie zostanie rozegrany  Nocny Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego.

3 maja o godz. 13.00 odbędzie się  msza św. w intencji Ojczyzny w kościele  pw. NMP KP. Po mszy oficjalne delegacje złożą kwiaty w miejscach pamięci: pod Krzyżem misyjnym, pomnikiem Jana Pawła II oraz Pomnikiem Wdzięczności.

Tego samego dnia tj.  3 maja zapraszamy do hali Lega w Olecku na  wielkie wydarzenie sportowe. O godz. 15.00 odbędzie się oficjalne otwarcie finału Mistrzostw Polski w Siatkówce Kadetów U-17.Rywalizacja sportowa zakończy się 7 maja br.

Poza tym warto skorzystać ze sprzętu pływającego na plaży miejskiej w Olecku, gdzie  trwać będzie promocja  – druga godzina gratis!

Komentarze
Więcej w Gratka dla Nastolatka, kultura, MOSiR Olecko, Olecko, ROK, sport
Medale zawodników LUKS „HIDORI” Olecko

  Informacja nadesłana:   W dniach 21-22. kwietnia 2017 r. w Jarocinie odbyły się zawody Pucharu Polski organizowane przez Polski...

Zamknij