Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. Dobre wyniki oleckich zawodników

Informacja nadesłana

W tegorocznych Mistrzostwach Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim w dniu 22 października 2016 r. wystartowało około stu zawodników. Olecko reprezentowało dwóch zawodników z LUKS Hidori Olecko. Justyna Miszczak zajęła 2 miejsce w kategorii -57 kg i Maurycy Miszczak zajął 2 miejsce w kategorii -68 kg. Bardzo dobrze radzili w walkach sportowych dopiero w finale Justynę pokonała zawodniczka z AZS AWF Warszawa Patrycja Adamkiewicz, a Maurycego pokonał zawodnik z AZS AWF Poznań Albert Millert. W tym roku Maurycy i Albert walczyli ze sobą dwa razy. Mamy nadzieję, że za trzecim razem wygrana będzie po stronie Maurycego.

W zawodach startował tegoroczny olimpijczyk z Rio Piotr Paziński, który na igrzyskach zajął 5 miejsce w kategorii -80 kg. Antoni Miszczak młody zawodnik Taekwondo korzystając z okazji poprosił o wspólne pamiątkowe zdjęcie z Piotrem.