Noworoczne imprezy sportowe

W Nowy Rok, 1 stycznia 2012 warto po szaleńczej sylwestrowej zabawie wyjść na spacer i skorzystać z wielu oferowanych w tym dniu atrakcji. O fajerwerkach i zabawie na Placu Wolności już pisaliśmy dziś zapraszamy na tradycyjne już imprezy sportowe. Mecz piłki nożnej Czarni Olecko kontra Reszta Świata (wystarczy jak przybędzie „reszta Olecka”), który będzie miał miejsce o godzinie 12.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Przyjść może każdy, każdy może także zagrać w drużynie Reszty Świata. Każdy może także kibicować. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji.

 

Kilka godzin później, o godz. 15.00 w hali ZST w Olecku startuje VII noworoczny turniej tenisowy. Hala to nie korty, ale tenis jest ekscytujący w każdym miejscu. Poza tym organizatorzy zapowiadają jak zwykle sporo niespodzianek. Warto wpaść do hali ZST by pokibicować naszym tenisistom. Zabierzcie z sobą dzieci. Tenis to znakomita rozrywka, a w Olecku mamy naprawdę wyjątkowe warunki do uprawiania tego sportu.

 

A, o 17.00 udajemy się na Plac Wolności, po cukierki… Wszak wszyscy mamy w sobie dziecko.

 

Organizatorem imprez sportowych jest MOSiR w Olecku.

Komentarze
Więcej w Czarni Olecko, MOSiR, Olecko, piłka nożna
Choinki. Zielone drzewko czy supermarketowe tworzywo?

Od kilku dni w różnych punktach miasta można zakupić świąteczne drzewka. Ceny różne, choć nie specjalnie wygórowane. Od 25 zł...

Zamknij