Oleckie Legarytmy zagrały w Białymstoku – zdjęcia i krótka relacja filmowa

W sobotę 5 kwietnia 2014 r. w kawiarni Gram off on w Białymstoku wystąpił olecki zespół Legarytmy. Koncert odbył się w ramach Festiwalu Kalejdoskop 2014, który prezentuje najciekawsze zjawiska we współczesnym tańcu w Polsce.

 

Kawiarnia/pub Gram off on to ze względu na swoją niewielką przestrzeń to miejsce klimatyczne i bardzo sympatyczne. Nic więc dziwnego, że w sobotni wieczór sporo osób tłoczyło się i przy barze i pod sceną. Wśród gości, trochę znanych twarzy – rozpoznaliśmy sporo osób z Olecka (i to nie tylko “oleckich groupies”, którzy podróżują z kapelą po “całej Polsce”). Najwyraźniej koncert zespołu Legarytmy, który jak zapowiedział Dominik Gałązka przybył z serca Mazur, przyciągnął do pubu białostockich mieszkańców Olecka. Zespół zaprezentował zarówno kompozycje własne jak i garść coverów (np. zespołu Izrael czy… Boney M).

 

Koncert został uwieczniony przez fotografa Rafała Wolińskiego. Zdjęcia znajdziecie TUTAJ, a poniżej prezentujemy krótki film z sobotniego występu zespołu Legarytmy w Białymstoku.

 

 

Komentarze
Więcej w Białystok, Festiwal Kalejdoskop 2014, Koncert, LegaRytmy
Legarytmy uświetnią Festiwal Kalejdoskop 2014 w Białymstoku

Od kilku dni w Białymstoku trwa wielkie święto tańca - Festiwal Kalejdoskop 2014. To impreza z wielkimi tradycjami, co roku...

Zamknij