Olecko wygrywa dla Romka Szruby

Ponad stu kibiców oglądało wczoraj wieczorem w hali “Lega” emocjonujący mecz siatkówki pomiędzy drużyną Olecką, prowadzoną przez Macieja Mularczyka a ekipą Białostockiej Ligi Sportu.

Gościem specjalnym imprezy, przygotowanej doskonale przez Unię Olecko był poseł V, VI i VIII kadencji Sejmu RP Jerzy Antoni Gosiewski z Mrągowa. Ten 63-latek, wpuszczony na boisko dopiero w trzecim secie, kiedy to już Olecko przegrywało 0-2 w setach z ekipą białostocczan, zmobilizował tak skutecznie swoich zdecydowanie młodszych kolegów z drużyny, co ostatecznie spowodowało, że kolejne dwa sety olecczanie wygrali, a w decydujacym tie-breaku wygrali 15 do 13-tu.

Całkowity  dochód z imprezy trafi na konto ełckiego “Caritasu”, który pomaga w leczeniu 6-letniego Romka Szruby z Olecka.