Pierwsze gwiazdy Przystanku Olecko, ulubiony Młynarski i Majka Jeżowska dla wtajemniczonych. Koncertowe zapowiedzi z Olecka

Koncertowe wieści z Olecka. Znamy już pierwszych wykonawców tegorocznej edycji Przystanku Olecko, ale zanim ujawnimy ich nazwy to warto wspomnieć, że 26 kwietnia 2017 r. w Olecku zagra Majka Jeżowska. Niestety nie wiem gdzie i o której. Na stronie artystki widnieje informacja, że koncert ma charakter zamknięty. Podobne, zamknięte dla publiczności koncerty odbędą się jeszcze w Ełku, Gołdapi czy Giżycku.

Z kolei 13 maja 2017 r. w sali kina Mazur Piotr Machalica z zespołem zaprezentuje (dla wszystkich chętnych) recital “Mój ulubiony Młynarski”, składający się rzecz jasna z wybranych przez aktora najważniejszych piosenek z dorobku zmarłego niedawno Wojciecha Młynarskiego. Bilety w cenie ok. 45/50 zł. już wkrótce do nabycia w kasach ROK.

 

Pierwszymi potwierdzonymi gwiazdami tegorocznej edycji Przystanku Olecko są wykonujący szeroko pojętą muzykę alternatywną zespół Happysad i przedstawiciel reggea, dancehall i raggamuffin Mesajah.

Komentarze
Więcej w Happysad, Koncerty, kultura, Majka Jeżowska, Mesajah, muzyka, Olecko, Piotr Machalica, Przystanek Olecko, ROK
W przyszłym roku ruszają prace modernizacyjne DK 65 na odcinku Gołdap, Olecko, Ełk do granic województwa

Wiceminister infrastruktury Jerzy Szmit i wojewoda Artur Chojecki podpisali umowę na realizację inwestycji modernizacja drogi krajowej nr 65. Wczoraj 20...

Zamknij