Podsumowanie akcji „Znicz 2017”

Komunikat KPP w Olecku

Oleccy policjanci od piątku 27 października prowadzili działania  „Znicz 2017”. W tym czasie na drogach powiatu oraz  w rejonie nekropolii nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Odnotowano jedynie kilka drobnych kolizji.

Od piątku 27 października oleccy policjanci prowadzili akcję „Znicz 2017”. Jak co roku na drogi powiatu zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy czuwali nad bezpieczeństwem osób odwiedzających nekropolie. Funkcjonariusze nie odnotowali zakłóceń ładu i porządku publicznego na cmentarzach czy na terenie parkingów przy cmentarzach, nie było także większych utrudnień w ruchu. Na szczęście podczas trwania wzmożonych działań nie doszło do żadnego wypadku. Funkcjonariusze odnotowali jedynie 7 niegroźnych kolizji.  Ponadto policjanci skontrolowali blisko 200 pojazdów, nałożyli  27 mandatów karnych, 4 pouczenia oraz zatrzymali 6 dowodów rejestracyjnych.  

Policjanci zatrzymali także jednego nietrzeźwego kierującego.

Pomimo zakończonej akcji „Znicz” oleccy policjanci apelują do osób, które czeka jeszcze powrót do domu o rozwagę, ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Warto jechać wolniej, aby bezpiecznie dotrzeć do celu swojej podróży.

 

Foto: Archiwum KPP w Olecku

Komentarze
Więcej w KPP w Olecku, Olecko
Powiatowe zawody tenisie stołowym i pływaniu. Wyniki

Sportowe komunikaty MOSiR Olecko:   POWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM SZS  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH Data i miejsce: 25.10.2017r.,...

Zamknij