Reaktywacja piłki halowej w Olecku? Czemu nie

MOSiR Olecko chce wskrzesić piłkę halową w Olecku. Słusznie. Bo miejsce jest, a chętnych kiedyś także nie brakowało. Ktoś chętny? Szczegóły poniżej w komunikacie.
 
MOSiR Olecko reaktywuje ligę halowej piłki nożnej. W nowoczesnej, oleckiej Hali LEGA (wyróżnionej m.in drugim miejscem w kategorii Sportowy Obiekt Roku 2013) w okresie od listopada do marca we wtorki i czwartki rywalizować będą amatorskie zespoły piłkarskie. Na boisku o wymiarach 40 x 20 m o zwycięstwo walczyć będzie 10 zawodników (w dwóch drużynach 4+1) pod okiem profesonalnych sędziów. Długość spotań oraz ich harmonogram będą zależne od liczby zgłoszonych zespołów. Liczba zawodników zgłoszonych do rozgrywek ligowych (poczynając od piątej ligi) została ograniczona do 2 na boisku. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 listopada. Sponsorem ligi jest firma z branży ochrony środowiska – Traidenis – Pol.
 

Za organizację w/w ligi jest odpowiedzialny Paweł Maksimowicz – Specjalista Dyscypliny Sportu w MOSiR  Olecko, tel. kom. 606106773,  tel. MOSiR (087) 5202048 w. 108.

Komentarze
Więcej w Hala Lega, MOSiR Olecko, Olecko, piłka halowa, piłka nożna, Rekreacja, sport
Olecko podbija Paryż. O Olecku, Mazurach i Europie wschodniej rozmowy Paryżan z Ewą Kozłowską

Sukcesami artystycznymi naszych, mazurskich twórców wypad się chwalić. Szczególnie jeśli sukces miał miejsce w tak zwanym wielkim świecie. Bez dwóch...

Zamknij