Świąteczne życzenia od naszych przyjaciół

Dostaliśmy kilka miłych, świątecznych pocztówek od zaprzyjaźnionych instytucji. Ponieważ te życzenia są przede wszystkim dla was to chcieliśmy się nimi z Wami podzielić.

 

Na początek pozdrowienia od dwóch zaprzyjaźnionych z nami instytucji bankowych. Wiemy, w Nowym Jorku “Oburzeni” okupują Wall Street, a syci bankierzy obrzucają ich niewybrednymi epitetami. Ale nasi przyjaciele są stąd, z Olecka i z pewnością niewiele mają wspólnego z nowojorskimi bankierami.

 

Bardzo dziękujemy Bankowi BGŻ i GetinBank za to, że są z nami.

 

 Olecko, Bank BGŻ 

 

Getinbank

 

 

Pozdrowienia przesłały nam także zaprzyjaźnione instytucje kultury – Ełckie Centrum Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku, Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki w Suwałkach. Bez nich nie byłoby wielu wspaniałych imprez.

 

Ełk, ECK  

 

  Ełk MBP

 

 Suwałki, ROKiS

 

Miłe pozdrowienia otrzymaliśmy z Komendy Powiatowej Policji. Mamy tylko nadzieję, że to będą ostatnie w tym roku wieści przesłane przez Policję w Olecku i że będziecie przez te wszystkie dni grzeczni.

 

Mikolaj„Nastrojowych Świąt Bożego Narodzenia  spędzonych w ciepłej atmosferze rodziny i przyjaciół, aby były niezapomnianym czasem przepełnionym wzajemną  życzliwością, szacunkiem i miłością, a wszystkie dni w Nowym Roku były wyjątkowe i szczęśliwe.”

 

 

A na koniec życzenia od Was, czytelników. Dziękujemy i mamy nadzieję, że wszyscy w doskonałych humorach spotkamy się za rok, przy okazji kolejnych świąt Bożego Narodzenia.

 

 

 Olecko, życzenia

Komentarze
Więcej w Boże Narodzenie, Olecko
Świecące latarnie i flagi spuszczone do połowy

Wśród przedświątecznej krzątaniny dwa drobne, ale szczególne fakty zwróciły naszą uwagę. Otóż miasto nasze nadzwyczaj dzisiaj było oświetlone. I to...

Zamknij