Szybka akcja policji. 24- letni sprawca rozboju trafił do aresztu

Komunikat KPP w Olecku:

Sprawca rozboju zatrzymany w niespełna godzinę po zdarzeniu

Oleccy policjanci w niespełna godzinę po zdarzeniu zatrzymali sprawcę rozboju. Mężczyzna zaatakował kobietę, by po chwili zabrać jej telefon komórkowy. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (4.11) po godzinie 18:00 na jednej z ulic Olecka.  Oficer dyżurny miejscowej jednostki został poinformowany o tym, że kobieta idąca chodnikiem została zaatakowana przez znanego jej z widzenia mężczyznę, który po chwalili wyrwał jej telefon komórkowy przez który prowadziła rozmowę.

Policjanci natychmiast sprawdzili ulice miasta, a kiedy nie napotkali opisanego przez pokrzywdzoną mężczyzny, po ustaleniu adresu, pojechali do jego miejsca zamieszkania.  

Kiedy funkcjonariusze pojawili się u 24-latka od razu wydał on skradziony telefon. W związku ze zdarzeniem mieszkaniec Olecka został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badanie alkomatem w jego organizmie wykazało ponad 2 promile alkoholu.  Wczoraj, po wytrzeźwieniu, 24-latek usłyszał zarzut rozboju i przyznał się do winy.

Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Komentarze
Więcej w KPP w Olecku, Olecko, Policja
Drogi, ulice i obwodnica. Zadaj pytanie Burmistrzowi

W naszym cyklu "Zadaj pytanie Burmistrzowi" dziś część trzecia. Tym razem poświęcona drogom na terenie naszej gminy, z uwzględnieniem obwodnicy....

Zamknij