XXI Przystanek Olecko. Kolejna gwiazda – jeszcze więcej pozytywnego reggae!

Najwyższy czas przedstawić kolejny zespół, który wystąpi w ramach Przystanku Olecko 2014. Do tej pory wiadomo, że w Olecku zagrają Myslovitz, Jamal i Sztywny Pal Azji. Do tego grona dołącza kolejny skład, świetnie wpasowujący się pomiędzy już ogłoszone zespoły. VAVAMUFFIN, bo o nich mowa, mieli okazję już zagrać w Olecku w ramach Przystanku (w 2008 roku), a w tym roku zagrają ponownie – w piątek, 18 lipca.

 

Vavamuffin powstało w lutym 2003 roku w Warszawie. Obecny skład to: Gorg, Reggaenerato, Pablopavo, Rafi Kazan, Patison, Emilli Jones, Jahcob Junior, Dubbist oraz Barton. Grupa łączy w swojej twórczości elementy reggae, dancehallu, raggamuffin i modern roots. Vavamuffin zagrało co najmniej kilkaset koncertów, od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania). Zespół ma na swoim koncie 4 płyt. Ostatnia, Solresol, powstała w 2013 roku, także będziemy mieli okazję po raz pierwszy ją usłyszeć w Olecku na żywo. Chociaż z drugiej strony, na pewno nie zabranie też starych kawałków…

 

 

“Nasze żony i dziewczyny mówią, że to najlepsza płyta Vavamuffin. A z nimi się nie dyskutuje. Emocje a nie kalkulacja, duch i zabawa a nie PR. Solresol to płyta nagrana z miłości do reggae i raggamuffin” – Emili Jones o płycie Solresol.

 

 

Przypomnijmy, że w ramach tegorocznej edycji Przystanku Olecko, który odbędzie się w dniach 18-20 lipca 2014 wystąpią także: Myslovitz, Jamal oraz Sztywny Pal Azji.

Komentarze
Więcej w Koncert, Olecko, Przystanek Olecko, ROK, Vavamuffin
Piłka ręczna, tenis stołowy, piłka nożna, tenis ziemny, lekkoatletyka i pływanie. Zapowiedzi imprez sportowych

Zapowiedzi nadchodzących imprez sportowychPiłka ręcznaFinał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnychTermin i miejsce: 24.04.2014...

Zamknij