Konkurs recytatorski dla uczniów szkół podstawowych w oleckiej bibliotece

Oceń

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku i Powiatowe Centrum Wspierania Edukacji – Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Olecku zapraszają uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu oleckiego do uczestnictwa w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Duszki, stworki i potworki Danuty Gellnerowej i Doroty Gellner”.


Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych klas 0-VI z gminy Olecko i powiatu oleckiego i zostanie przeprowadzony w 2 kategoriach wiekowych:

– kategoria I – klasy 0-III

– kategoria II – klasy IV-VI


Konkurs w kategorii I (klasy 0-III) odbędzie się w oddziale dla dzieci i młodzieży Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Olecku przy ul. Kopernika 6 w dniu 17 listopada 2016 roku  o godz. 10.00.


Konkurs w kategorii II (klasy IV-VI) odbędzie się w czytelni Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Olecku przy ul. Armii Krajowej 30 w dniu 18 listopada 2016 roku o godz. 10.00.


Finał Konkursu odbędzie się w sali AGT Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku „Mazury Garbate” w dniu 22 listopada 2016 roku o godz. 11.00.


Szczegóły konkursu oraz karta zgłoszenia na www.przystanek.pl/biblioteka/konkursy.html

Komentarze
Więcej w Edukacja, konkurs recytatorski, kultura, Literatura, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olec, Olecko
Syndrom sztokholmski i olecki Mesjasz. Wybory 2018

W środę (17 października) w kinie "Mazur" odbyła się "debata" przedwyborcza. Celowo piszę słowo debata w cudzysłowie, gdyż odbyła się...


Zamknij