Urząd zapowiada zmianę organizacji ruchu na skrzyżowaniu Wiejskiej z Leśną

Oceń

Kilka tygodni temu w tekście „Skrzyżowanie „bezrozumne” i znaki poza percepcją kierowców” pisaliśmy o „problemach” ze skrzyżowaniem na ulicy Leśnej i Wiejskiej. Urzędnicy zapewniali, że o sprawie feralnego skrzyżowania wiedzą i że wkrótce zostaną podjęte konkretne decyzje. Dziś na stronie Urzędu Miasta pojawił się komunikat, z którego wynika, że prawdopodobnie już w listopadzie wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Wiejskiej z Leśną poprzez ustanowienie ulicy Leśnej ulicą z pierwszeństwem przejazdu. Poniższy schemat ilustruje jak będzie wyglądało oznaczenie ulic.

 

 Staramy się jak najbardziej przyspieszyć procedury po to, by kierowcy jeszcze przed  1 listopada mogli korzystać z tego rozwiązania. Wiem, że to skrzyżowanie  stwarzało  zagrożenia  komunikacyjne.  Mam nadzieję, że  po zmianach będzie bezpieczniej-powiedział -powiedział Mariusz Miłun, zastępca burmistrza.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Olecko, organizacja ruchu, ul. Leśna, ul. Wiejska
Myśliwy, to ma klawe życie

Tekst nadesłany: W ustawie, która przegłosował Sejm w grudniu zeszłego roku (o zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt) znajduje się zapis, z...


Zamknij