62-latka potrącona na przejściu dla  pieszych

Komunikat KPP w Olecku:

Oleccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego do którego doszło w Olecku na Placu Wolności. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobowa toyotą potrącił pieszą znajdującą się na przejściu dla pieszych. Kobieta z urazem reki została przetransportowana do szpitala w Ełku.

Wczoraj przed godz. 16:00 oficer dyżurny oleckiej komendy został poinformowany o wypadku drogowym, do którego doszło w Olecku na Placu Wolności. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci ruchu drogowego kierujący samochodem osobowym marki Toyota nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu.

W wyniku zdarzenia kobieta doznała urazu ręki i została przetransportowana do szpitala w Ełku.

Badanie alkomatem wykazało, że 25-letni kierujący był trzeźwy.

Każdy uczestnik ruchu drogowego, bez znaczenia czy to kierowca, rowerzysta czy pieszy, powinien pamiętać o rozwadze. Lekkomyślne zachowanie, pośpiech czy brak uwagi mogą doprowadzić do poważnego wypadku. Jesień i zima to czas kiedy zmrok zapada znacznie szybciej, kiedy warunki pogodowe mogą zmienić się w kilka chwil W związku z tym policjanci apelują do wszystkich, aby pamiętali o swoim bezpieczeństwie.

Komentarze
Więcej w KPP w Olecku, Olecko, Policja
Pływanie i minisiatków. Wyniki zawodów

Sportowe komunikaty MOSiR Olecko: MISTRZOSTW POWIATU OLECKIEGO SZS W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR STAROSTY OLECKIEGO Data i...

Zamknij