Banjo, Przystanek Olecko (dzienny rozkład) i “Czarne oczy”- koncertowe lato w Olecku

Pora ujawnić letnie koncertowe plany w Olecku. W tym roku usatysfakcjonowani mogą poczuć się zarówno fani rocka, nieco eksperymentalnych dźwięków i… disco polo. Ale po kolei.

 

Tegoroczny Przystanek Olecko będzie krótszy. Zamiast trzech dni potrwa dwa. Nie oznacza to jednak, że “trzeci” dzień zniknie z kalendarza. Organizatorzy postanowili, że Festiwal Jednego Instrumentu, który w ostatnich latach wypełniał niedzielne przystankowe popołudnie i wieczór odbędzie się 16 lipca 2016 r. czyli tydzień przed przystankowymi szaleństwami. W ramach festiwalu nie zabraknie zacnych muzycznych gości (m.in. członkowie Habakuk), dobrej muzyki (sporo rytmów reggae), a w roli pierwszych skrzypiec wystąpi… banjo.

 

22 lipca o godz. 19.30 wystartuje Przystanek Olecko. Pierwszy na scenie pojawi się ØRGANEK, następnie GRUBSON, a dzień zakończy koncert zespołu VIDEO. W sobotę 23 lipca rozpocznie MJUT, potem zaprezentuje się olsztyńska formacja BIG DAY, a na finał – WILKI.

 

22 lipca
19:30 – ØRGANEK 
21:30 – GRUBSON
23:00 – VIDEO

23 lipca
19:30 – MJUT
21:30 – BIG DAY
23:00 – WILKI

 

To jednak nie koniec muzycznych atrakcji. Tydzień po Przystanku rozpoczną się XIX Mazurskie Spotkania z Folklorem. Z kolei w niedzielę 14 sierpnia będzie miała miejsce kolejna edycja ulubionej imprezy niektórych radnych i władz miasta- Oleckie Święto Mleka i Miodu. Gwiazdami imprezy będą IVAN KOMARENKO i Robert Sasinowski czyli zespół SKANER.

 

Na wszystkie imprezy wstęp oczywiście wolny 

Komentarze
Więcej w Big Day, disco polo, Festiwal Jednego Instrumentu, Grubson, hip-hop, Ivan Komarenko, Koncerty, kultura, Mjut, muzyka, Oleckie Święto Mleka i Miodu, Olecko, Organek, pop, Przystanek Olecko, rock, ROK, Skaner, Video
Centrum Handlowe Karuzela w Olecku. Już w 2017 roku

W Olecku postanie Galeria Handlowa. W wersji mini rzecz jasna. Galeria będzie miała 2800 m2 i znajdować się w niej...

Zamknij